Увага! Не нехтуйте сигналом "Повітряна тривога"!

До відома громадян вкотре нагадуємо, що при об’явленні сигналу «повітряна тривога», при артилерійському або ракетному обстрілі потрібно спускатися в захисні споруди, які знаходяться поблизу, або скористатися найпростішими укриттями. До найпростіших укриттів відносяться льохи та підвальні приміщення  будівель приватного сектору. Знаходячись в громадських місцях необхідно пройти до захисних споруд цивільного захисту, які розташовані за адресами:

14:42:06 17.04.2024

Оголошення!

До уваги мешканців села Стягайлівка, Чернацьке 09.04.2024-10.04.2024р. ТОВ «БУДЛІС ЕКСПОРТ» проводитиме внесення препарату Грейнурон (дв:трибенурон-метил 750 г/кг, 3 клас); Тенеріс 90 ( прилипач) на посівах оз.Жита, даний препарат входить до списку дозволених в Україні в 2024 році.

20:13:11 08.04.2024

Увага! Не ігноруйте сигнал "Повітряна тривога"!

09:02:21 03.04.2024

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Люди, які бажають працевлаштуватися на роботу благоустрою громади, прохання звертатися до адміністрації Зноб-Новгородської селищної ради.

11:14:54 01.04.2024