Зноб-Новгородська громада
Середино-Будський район, Сумська область

Новини

Увага Конкурс!

Дата створення: 14:08 08.02.2018

Оголошується  конкурс на створення офіційної символіки Зноб-Новгородської територіальної громади, а саме герба та прапора Відповідно до розпорядження голови Зноб-Новгородської селищної ради №5 від 07.02.2018 «Про оголошення конкурсу на створення офіційної символіки Зноб-Новгородської територіальної громади» оголошується  конкурс на створення офіційної символіки Зноб-Новгородської територіальної громади, а саме герба та прапора.

День Соборності 

Дата створення: 17:55 22.01.2018

Сьогодні в Україні відзначають День Соборності  Шановні громадяни! День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.     Ті вікопомні історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї. У розмаї жовто-синіх знамен 22 січня 1990 року наші сучасники поєднали живим ланцюгом злуки Схід і Захід України. Віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності, соборності, державності. Сердечно бажаємо вам, шановні громадяни, міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

СТАРТУЄ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ-2018

Дата створення: 17:48 18.01.2018

З 6 лютого 2018 року в Україні розпочинається реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання.  

З Новим роком!

Дата створення: 09:40 31.12.2017

Шановні колеги! Від щирого серця вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай Новий рік відкриє нову, прекрасну сторінку у Вашому житті, буде початком здійснення мрій, планів, надій та сподівань. Бажаємо реалізації творчих планів, втілення в життя успішних робочих проектів, сімейного затишку, цікавого та різноманітного дозвілля.

День святого Миколая

Дата створення: 12:12 19.12.2017

19 грудня українці відзначать одне з найулюбленіших свят року – День святого Миколая.

Подяка від молоді

Дата створення: 13:49 11.12.2017

Щиро вітаємо Вас з нашим спільним святом Днем місцевого самоврядування

Дата створення: 14:56 07.12.2017

 Шановні працівники органів місцевого самоврядування.

Змагання зі стритболу

Дата створення: 09:45 22.11.2017

     Тільки завдяки своїй завзятості, працьовитості і прагненню домогтися бажаної мети спортсмени здобувають перемоги. Часом шлях до цього п’єдесталу триває кілька років…

Зірковий шанс

Дата створення: 11:31 20.11.2017

Шановні аматори: вокалістка Ліза Барканова та  дитячий колектив "Перлина"  Зноб-Новгородського селищного БК!  Прийміть найщиріші вітання з зайнятими перемогами (два перших місця) у Міжрегіональному Відкритому фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості "Зірковий шанс".  На престижному змаганні в обласному центрі м. Суми ви продемонстрували вагомі досягнення та здобули «пальму першості» не лише на районній арені, а й в обласному значенні. Ви примножуєте культурну скарбницю слави, і  значно впливає на популяризацію та збереження  культурної спадщини в Україні. Бажаємо переможцям та керівнику міцного здоров’я, щастя, радості, сонячних днів у житті, бадьорості духу, нових цікавих змагань і «золотих» перемог!