Середино-Будський район, Сумська область

Вітаємо Зноб-Новгородську волейбольну команду!!!

31 березня 2018 команда «Лідер»смт. Зноб-Новгородське виступила на відкритому турнірі на приз  селищного голови Шалигинської селищної ради, в спортивній залі  Шалигинської ЗОШ.

Перед початком змагань учасників турніру привітав селищний голова Юрій Матвієнко.

Ігри проходили в двох групах: група 1. «Чайка» с. Шалигино, «Лідер»смт. Зноб-Новгородське, «Космос» с.Новая-слобода.

Група2. «Рассвет» с. Полошки, «Миколаївка» с.Миколаївка, "Чайка"с. Юр'єво.

До фіналу вийшли команди «Чайка» с. Шалигино, «Рассвет» с. Полошки  які зіграли за перше друге місця та команди «Лідер» смт.Зноб-Новгородське та «Чайка» с.Юр’єво за третє місце.

За результатами напружених  поєдинків  І місце виборола команда «Рассвет»с.Полошки, ІІ – стали «Чайка»с.Шалигино та ІІІ-місце  посіла команда «Лідер» смт. Зноб-Новгородське.