Середино-Будський район, Сумська область

Співпраця з об’єднаною територіальною громадою

Директор Середино-Будського районного центру зайнятості Андрій Рубін, під час поїздки до Зноб-Новгородської об’єднаної територіальної громади, провід робочу зустріч з головою ОТГ Петром Гончаровим.

А.Рубін розповів про реформування служби зайнятості, головною метою якої є підвищення якості обслуговування клієнтів та запровадження новітніх технологій у наданні послуг.

У ході зустрічі було обговорено низку питань щодо розвитку громади, ролі служби зайнятості та розширення співпраці.

Зокрема, обговорена підготовка спеціалістів з числа безробітних з питань життєзабезпечення ОТГ, визначені соціальнозначущі  об’єкти, на яких можливе проведення громадських робіт. Визначені шляхи покращення поінформованості мешканців громади про можливості служби зайнятості у наданні послуг незайнятим громадянам та роботодавцям.