Середино-Будський район, Сумська область

ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ РОБОТОДАВЦЯ

Державна служба зайнятості активно впроваджує електронні форми надання соціальних послуг з використанням Інтернет-технологій.
            Нагадаємо, що з початку року введено в експлуатацію новий Веб-сайт «Єдине соціальне середовище зайнятості» www.dcz.gov.ua .
            «Електронний кабінет роботодавця» - це сервіс, який дає можливість значно спростити процес взаємодії роботодавців із службою зайнятості при скороченні витрат часу для відвідування центру зайнятості. Маючи доступ до мережі Інтернет, роботодавець має можливість:
            • пересвідчитись в актуальності реквізитів свого підприємства;
            • дізнатися про стан укомплектування заявлених вакансій;
            • моніторити кількість направлених претендентів на роботу;
            • переглянути договори на організацію громадських робіт та працевлаштування після професійного навчання;
            • здійснити добір працівників шляхом перегляду резюме кандидатів;
            • подати звіти за формою 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)», в тому числі уточнювальних, в онлайн-режимі;
            • перевірити звіти за формою 4-ПН, 1-ПА, які подавались до служби зайнятості.
           Якщо потрібна допомога у реєстрації та авторизації, Ваш особистий консультант готовий до діалогу та чекає на Ваш дзвінок!
           Номера телефонів:(05451)72566, 72090.
           Шановні роботодавці, ми цінуємо нашу співпрацю та пропонуємо її продовжити у новому форматі!

Середино-Будська районна філія

Сумського ОЦЗ