Середино-Будський район, Сумська область

Інформація

Нагадуємо, що фізична особа, яка не досягла шістнадцяти років, має право на виїзд за межі України лише за згодою батьків (усиновлювачів), піклувальників та в їхньому супроводі або в супроводі осіб, які уповноважені ними, крім випадків, передбачених законом.

Відтепер дитині дозволено тимчасовий виїзд за кордон без згоди того з батьків, який злісно ухиляється від сплати аліментів понад 6 місяців.

На Сумщині завдяки новому засобу впливу на батьків-аліментників вже 7  дітей отримали змогу поїхати за кордон в супроводі одного з батьків без нотаріально посвідченої згоди другого.

Важливо пам’ятати, що в такій ситуації замість дозволу у пункті пропуску потрібно надати довідку про наявність заборгованості зі сплати аліментів, яку видає орган державної виконавчої служби.