Середино-Будський район, Сумська область

Герої сучасності серед нас

Пишаємося!

Геращенко Олександр Миколайович народився 07 січня 1991 року в смт. Зноб-Новгородське Середино-Будського району Сумської області.

В 2006 році закінчив  Зноб-Новгородську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів. Після  школи вступив до ДПТНЗ «Зноб-Новгородський професійний аграрний ліцей»  та здобув професію «Повар - кондитер».

З 2010 по 2011р. проходив строкову службу.

Після служби працював у супермаркеті «Перекресток» м. Київ, на посаді охоронця, де і познайомився з майбутньою дружиною.

На початку лютого 2016 року був повторно призваний до лав ЗСУ  для захисту Батьківщини.

Першу підготовку проходив у с. Старичі. Після чого знаходився у військовій частині м. Шепетівка. Після був відряджений у м. Сватове, Луганської області, де був в роті охорони. З середини грудня 2017 року був відряджений до  м. Краматорськ, де був на посаді механіка.

Пишаємось такими людьми, які, не шкодуючи себе, йдуть захищати Батьківщину – наш дім! Нехай вони будуть прикладом  справжньої мужності  і відповідальності наступним поколінням. Героям слава!