Середино-Будський район, Сумська область

«Я МАЮ ПРАВО!»

Юстиція Сумщини продовжує реалізувати головне завдання загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» і забезпечувати доступ до правової інформації – від району до району працюють спільні мобільні групи головного  управління юстиції та системи безоплатної вторинної правової допомоги.

03.05.2018 енергійна команда фахівців працювала у Ромашківській та Кам`янській сільських радах Середино-Будського району.  І в Ромашковому, і в Кам’янці  – центрах сільрад, громадяни схвально сприйняли можливість поспілкуватися з  професіоналами з області. Запитання, з якими люди прийшли, стосувалися оформлення спадкових прав, тонкощів земельних правовідносин, отримання аліментів.

Нагадаємо, на Сумщині активно працює оперативний штаб із забезпечення захисту прав і свобод власників земель чи збіжжя. Гаряча телефонна лінія щодо протидії аграрному рейдерству – 099-50-60-222.