Середино-Будський район, Сумська область

Наша громада сьогодні

Життя Зноб-Новгородської об’єднаної територіальної громади, до складу якої входять села: Кривоносівка, Боровичі, Таборище, Хильчичі, Кренидівка, Василівське, Кім, Мефедівка, Українське, Червоне, Голубівка, Лісне, Заріччя, Поліське, Зноб-Трубчевська, Карпеченкове, Кудоярове, Любахове, Улиця, Стягайлівка, Люте, Кустине, Нововасилівка, Очкине, Журавка, Красноярське та селище Зноб-Новгородське.

Наша громада сьогодні намагається впевнено крокувати у ногу із часом, заявляючи про себе хорошими справами, розвитком інфраструктури, покращенням благоустрою, активним залученням до міжнародної співпраці, бажанням по-новому жити і працювати, щоб стати потужною частиною європейської країни.

Ми любимо свої села і селище, пишаємося їх історією, традиціями, дбаємо про них, знаємо, що у нас багатообіцяюче майбутнє...