Середино-Будський район, Сумська область

МАТИ ФІЗИЧНОЮ ПРАЦЕЮ ВІДПРАЦЬОВУЄ БОРГ НА ТРОСТЯНЕЧЧИНІ

Якщо батьки-аліментники Сумщини і досі вважають, що зможуть уникнути відповідальності перед своїми дітьми у разі відсутності офіційного місця роботи – працівники обласної юстиції вміло «переконають» їх в протилежному.

Матір-боржницю з Тростянеччини було визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 183-1 КУпАП та накладено на неї адміністративне стягнення – 120 годин суспільно-корисних робіт. У квітні на депозитний рахунок відділу державної виконавчої служби вже надійшли перші кошти від частково відпрацьованого жінкою покарання.

Горе-мати продовжує заробляти на дитину фізичною працею в Тростянецькій міській ритуальній службі. Сподіваємось, що боржниця, відпрацювавши присуджене, зробить для себе головний висновок – відповідальність за щастя дитини несуть обоє батьків…

Чужих дітей не буває!

#ЧужихДітейНеБуває #MinJust4U #ЯМП#ЯМАЮПРАВО#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО