Сервіс «Шлюб за добу» сьогодні стартував ще в одному місті Сумщини

Дата: 24.05.2018 09:31

Фото без опису Сервіс «Шлюб за добу» сьогодні стартував ще в одному місті Сумщини – у прадавньому місті Ромни. Свідками народження нової української родини стали не тільки керівники обласної юстиції та міста, гості церемонії, а й Великий Кобзар, біля пам’ятника якого і відбувалася церемонія.

Національне вбрання, як відомо, споконвіку закодоване на щастя, добро і благополуччя. Мабуть, тому, наречені таку знакову і магічну подію призначили на День вишиванки. І першим привітав новоспечене подружжя маленький синочок, якому цього дня виповнився перший рік. Ось так, вся родина у вишитих сорочках сьогодні відзначає два важливих сімейних свята.

Вітаючи Ігоря та Надію з одруженням, очільник юстиції Сумщини Ірина Свистун побажала молодим щасливого родинного життя, продовження любові в дітях, благополуччя і радості.

«Шлюб за добу» – комфортний сервіс, який обирають молоді пари, – наголосила Ірина Свистун. – Сумщиною він рухається від обласного центру далі містами. І кожне місто має свої особливості. У Тростянці молодята одружуються у Палаці Голіцина, у Ромнах, переконана – урочистості й далі відбуватимуться в красивих пам’ятних місцях. Головне, що юстиція сьогодні крокує в ногу з часом».