Зноб-Новгородська громада
Середино-Будський район, Сумська область

День відкритих дверей ДПТНЗ «Зноб-Ногородський професійний аграрний ліцей»

День відкритих дверей ДПТНЗ «Зноб-Новгородський професійний аграрний ліцей», який був організований Середино-Будською районною службою зайнятості для учнів шкіл м. Середина-Буда, не ставив ціль агітації учнів 9-х класів до вступу в цей навчальний заклад.

         Головною метою цього заходу, що пройшов 16.02.2018 року в Зноб-Новгородській об’єднаній територіальній громаді, було ознайомлення школярів з професіями аграрного ліцею, познайомитись з адміністрацією та педагогічним колективом, оглянути навчальні аудиторії та лабораторії.

         Про умови вступу та професії, на які навчають в ліцеї, про специфіку навчально-виховної роботи в навчальному закладі розповів директор Гончаров В.І.

         Для школярів провели цікаву екскурсію, продемонструвавши музей ліцею, навчальні кабінети, учбові лабораторії, гуртожиток.

         Перед учнями міських шкіл виступили колективи художньої самодіяльності ліцею.

         Підсумком дня відкритих дверей ДПТНЗ «Зноб-Новгородський професійний аграрний ліцей» стала дегустація кондитерських виробів, які зроблені учнями ліцею, що навчаються за професією «Кухар»« повернутися до списку новин