Дата: від до Скинути

З 1 ТРАВНЯ ПО 30 ЧЕРВНЯ 2024 РОКУ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ РЕЄСТР (ДАР) РОЗПОЧНЕ ПРИЙМАТИ ЗАЯВКИ НА ОТРИМАННЯ ДОТАЦІЇ НА ВРХ, КІЗ ТА ОВЕЦЬ

☝️Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 300 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у Державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції». Цей Порядок був затверджений у 2022 році постановою № 918. Новий документ розширює напрями державної підтримки аграріїв, зареєстрованих у Державному аграрному реєстрі, та збільшуються суми виплат.

14:57 11.04.2024

РЯТІВНИЙ ЗАСТОСУНОК: ЯК ЖІНКАМ ЗАХИСТИТИСЯ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА

За статистикою, щороку в Україні приблизно 1,1 мільйона людей зазнають насильства, 90% з тих, хто звертається по допомогу, становлять жінки. Страх, стигма та відсутність інформації часто стають перепонами на шляху до пошуку допомоги.

10:55 11.04.2024

ПРОГРАМА ПІДТРИМКИ ВЛАСНИКІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТВАРИН ДЛЯ МАЛИХ ГОСПОДАРСТВ: ХТО МОЖЕ ОТРИМАТИ ВАУЧЕР?

🐄Благодійна організація «ВЕСТ СУППОРТ В УКРАЇНІ» виконує партнерську програму спільно з Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (далі - ФАО) (англ. Food and Agriculture Organization, FAO). Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) за фінансової підтримки уряду Німеччини розпочинає програму підтримки здоров'я сільськогосподарських тварин, яких утримують малі сільські домогосподарства.

08:29 11.04.2024

НАГАДУЄМО, ЩО НЕОБХІДНІ ЛІКИ МОЖНА ЗАМОВИТИ ЧЕРЕЗ "УКРПОШТУ" З БЕЗКОШТОВНОЮ ДОСТАВКОЮ

📮"Укрпошта" розширила програму "Укрпошта. Аптека" з безкоштовної доставки ліків. Тепер вона діє на всій території Сумської області. 💊Наразі можна замовляти безрецептурні препарати, а також медикаменти за програмою "Доступні ліки". ☝️До вашої уваги інформаційна довідка.

14:45 10.04.2024

ЯК УСИНОВИТИ ДИТИНУ ПІД ЧАС ВІЙНИ?

👥Внаслідок повномасштабної війни в Україні значно збільшилася кількість дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Тому чимало українців розмірковують про те, як дати їм шанс вирости у повноцінній родині.

13:48 10.04.2024