Середино-Будський район, Сумська область

Зноб-Новгородська селищна рада

_____  сесія  ________ скликання

Рішення

«22» грудня 2017року                                                        №___________

Про селищний бюджет

на 2018 рік

Зноб-Новгородська селищна рада ВИРІШИЛА:

1. Визначити на 2018 рік:

-  доходи селищного бюджету у сумі 34342,4 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду селищного бюджету  33932,4 тис. грн., доходи спеціального фонду селищного бюджету 410,004 тис. грн згідно з додатком № 1 цього рішення;

-  видатки селищного бюджету у сумі 34094,960 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду селищного бюджету  33434,960 тис. грн., видатки спеціального фонду селищного бюджету 660,0 тис. гривень;

- профіцит загального фонду селищного бюджету 250,0 тис. грн. згідно з додатком № 2 до цього рішення.

- дефіцит спеціального фонду селищного бюджету у сумі 250,0 тис. грн. згідно з додатком № 2 до цього рішення.

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів селищного бюджету на 2018 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, у тому числі по загальному фонду 33434,960 тис. грн. та спеціальному фонду 660,0 тис. грн. згідно з додатком № 3 до цього рішення.

3.  Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів селищного бюджету  у сумі  1,0 тис. гривень.

4. Затвердити на 2018 рік  міжбюджетні трансферти згідно з додатком № 5 до цього рішення.

5. Затвердити на 2018 рік  перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком № 6 до цього рішення.

6.  Затвердити  на 2018 рік  резервний  фонд селищного бюджету у сумі 247,440 тис. гривень.

7. Затвердити перелік захищених статей  видатків загального фонду селищного бюджету на 2018 рік за їх економічною  структурою:

оплата праці працівників бюджетних установ (КЕКВ 2110);

нарахування на заробітну плату (КЕКВ 2120);

забезпечення продуктами харчування (КЕКВ 2230);

оплата комунальних послуг та енергоносіїв (КЕКВ 2270);

поточні трансферти населенню (КЕКВ 2730);

8. Затвердити в складі видатків селищного бюджету кошти на реалізацію місцевих (регіональних) програм у сумі  1458,200 тис. грн. згідно з додатком № 7 до цього рішення.

9. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право фінансовому відділу виконавчого комітету Зноб-Новгородської селищної ради отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

- позики на покриття тимчасових касових розривів селищного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

10. Розпорядникам коштів місцевих бюджетів забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

11. Установити, що у загальному фонді селищного бюджету на 2018 рік:

до доходів належать надходження, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України.

12. Установити, що джерелами формування спеціального фонду селищного бюджету України на 2018 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 69.1 Бюджетного кодексу України.

13. Додатки № 1-7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

14. У 2018 році на всіх етапах бюджетного процесу застосовувати програмно-цільовий метод.

Голова селищної ради                               П.В. Гончаров