Середино-Будський район, Сумська область

Проекти рішень на сесії

Розпорядження селищного голови  "Про скликання двадцятої сесії Зноб-Новгородської селищної ради"

Перелік проектів і питань для обговорень на наступні сесії:

1

Про передачу до Середино-Будської ЦРЛ 6 ліжок з персоналом відділення паліативної та хоспісної допомоги.

2

Про перетворення КЗ ОЗ "Зноб-Новгородська АЗПСМ" в комунальне  некомерційне підприємство.

3

Про внесення змін до договору оренди землі ТОВ "Будліс Експорт"

4

Про погодження надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  (Сапсай В.Г., 2 га осг с. Журавка).

5

Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою (Селівоненко В.П.).

6

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Хмелевська осг в с. Очкине).

7

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (громадянину Фесун М.Я. с. Очкине у власність площею 0,05 для іжб, площею 0,3379 для осг ,площею 0,2320 для осг).

8

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (громадянину Кеня С.В. смт. Зноб-Новгородське у власність площею 0,10 га для іжб).

9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (громадянки Набоко Л.Г. смт. Зноб-Новгородське для ігб площею 0,01 га).
10

Про затвердження технічноїдокументації  із землеустрою щодовстановлення (відновлення) меж земельноїділянки  в натурі  на( місцевості) (Хамініч М.І.).

11

Про   надання дозволуна затвердження проектів землеустрою(гр. Панкевичу Михайлу Михайловичу учаснику антитерористичної операції  площею 2,0 га та гр. Крашаниці Олексію Миколайовичу учаснику антитерористичної операції    площею 2,0га)

12 Про виділення допомоги молодим сім'ям громади, які укладають шлюби.
13

Про внесення змін до рішення Зноб-Новгородської селищної ради першої сесії першого пленарного засідання сьомого скликання "Про покладання обов'язків старости".

14

Про внесення змін до рішення Зноб-Новгородської селищної ради четвертої сесії сьомого скликання "Про найменування вулиць та затвердження нумерації будинків по кожному населеному пункту сіл Голубівка, Заріччя, Лісне, Поліське".

15 Про затвердження програми розвитку комунального закладу "Зноб-Новгородська публічна бібліотека" на 2018-2020 роки.
16 Про затвердження програми розвитку культури та мистецтва у селищній раді на 2018-2020 роки.
17 Звіт про виконання бюджету селищної ради за І квартал 2018 року
18 Внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік.
19 Продовження договору оренди землі ТОВ ТПК "Агроінвест +" смт. Зновгородське (188 га).
20

Укладання договору оренди землі з МФК "АгроТОВ" смт. Зноб-Новгородське (188 га).

21 Про внесення змін до договору оренди землі ПП Агрофірма "Журавка" (580 га).
22 Про внесення змін до договору оренди землі ПП Агрофірма "Журавка" (30 га).
23 Про внесення змін до договору оренди землі ПП Агрофірма "Журавка" (59 га).
24 Про внесення змін до договору оренди землі ПП Агрофірма "Журавка" (190 га).
25 Про скасування рішень сесій селищної ради (Хобенков А.М.).
26

Про затвердження Цільової програми підтримки забезпечення казначейського обслуговування бюджетів та оперативного управління бюджетними коштами на 2018 рік.  Программа підтримки. Додатки.

27 Про затвердження Цільової програми розвитку пожежно-рятувальної служби на території  Зноб-Новгородської ОТГ на 2018 рік. Пожежна программа. Додатки.
28 Про затвердження Цільової програми зміцнення законності та правопорядку на території  Зноб-Новгородської ОТГ на 2018 рік. Программа поліції. Додатки.
29 Про затвердження Порядку  розроблення, фінансування, моніторингу цільових програм та  звітності про їх виконання. Порядок.
30 Про затвердження Цільової програми покращення соціального обслуговування населення Зноб-Новгородської селищної ради управлінням праці та соціального захисту населення Середино-Будської РДА на 2018 рік. Программа УПСЗН. Додатки.
31

Про внесення змін до штатного розпису КЗ «Зноб-Новгородський центр надання соціальних послуг».

32

Про затвердження Положення про порядок списання комунального майна Зноб-Новгородської селищної ради.

33

Про затвердження звіту про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку селищної ради на 2017 та 1 квартал 2018 року.

34

Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку на2018 рік.

35

Про внесення змін до штатного розпису селищної ради.

36

Про внесення змін Програми надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах на 2018-2020 роки.

б/н Різне (обговорення):Про налагодження вуличного освітлення в смт. Зноб-Новгородське по вул. Миру.
  Розгляд листів про надання матеріальної допомоги.
б/н Перелік