Капітальний ремонт приміщень дитячого садку «Казка» по вул. Вокзальна в смт. Зноб-Новгородське Середино-Будського району, Сумської області

Відсоток фінансування  Інвестиційна программа Фактично використано
100 Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад. Погоджена і розглянута комісією, спеціально утвореною при Мінрегіоні, для рогляду проектів із проектними заявками надісланий листом виконавчого комітету Зноб-Новгородської ради, Сумської області від 28.07.2017 №502. Відповідно до п.5 Порядку та умов надання субвенції, затвержденою постановою КМУ від 16.03.2016 р. №200 "Деякі питання надання субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад" 486,94791 тис. грн.

Анотація проекту.

Дошкільний навчальний заклад (ясла – садок)  «Казка» знаходиться у комунальній власності Зноб-Новгородської селищної ради. Побудований у 1960 році. Основна площа будівлі 641 кв.м. Це типове, двоповерхове, цегляне приміщення, розраховане на 4 вікові групи. На сьогодні садок відвідує 83 дитини.

На першому поверсі розміщені групове приміщення дошкільної групи, музично - спортивна зала, харчоблок, пральна кімната; на другому - групові приміщення групи раннього віку, дошкільної групи, медичний кабінет.

Приміщення ясел - садка оснащене водопровідною, каналізаційною, опалювальною системами. Холодне водопостачання забезпечується від водонапірної  башні  селищної ради,  для забезпечення гарячою водою встановлені в достатній кількості електроводонагрівачі.  Каналізація власна, працює на вигріб.  Садочок опалюється  від власної топкової дровами. Територія закладу огороджена, освітлюється у вечірній  та нічний час.

На сьогодні існує проблема зношеності каналізаційної та водопровідної систем, зношеності дерев'янної підлоги та линолеуму.

Основним заходом проекту є капітальний ремонт ДНЗ «Казка».

Очікуваний результат проекту - створення сприятливих умов для особистого росту,  становлення кожної дитини, збереження та зміцнення її фізичного, психічного і духовного здоров'я, забезпечення необхідних умов функціонування і розвитку системи дошкільної освіти шляхом капітального ремонту будівлі ДНЗ в смт. Зноб-Новгородське.

Цільова група проекту включає дошкільнят, батьків, вихователів, місцеві органи влади.

Очікуваний обсяг фінансування проекту становить 574,78 тис.грн.

Опис проблеми, на вирішення якої спрямований проект.

Дитячий садок «Казка» на сьогодні приймає 83 дитини- це чотири групи.

Тут створені затишні умови для розвитку та виховання дитини. У 2014 році були частково замінені вікна та двері на енергозберігаючі. Після об’єднання ОТГ у правому крилі будинку з окремим входом розміщено відділ освіти та земельно-екологічний тимчасово з-за недостатньої кількості робочих місць.

Дитячий садок побудований у 1960 році. Дерев’яна підлога вже відслужила свій термін та потребує заміни. Потребують заміни чавунні труби каналізації та водопроводу. Тому, для нормального функціонування дитячого садку і потрібна заміна труб та підлоги, покриття підлоги лінолеумом з утепленням.

Мета та завдання проекту.

Метою проекту є  створення сприятливих умов для особистого росту,  становлення кожної дитини, збереження та зміцнення її фізичного, психічного і духовного здоров'я, забезпечення необхідних умов функціонування і розвитку системи дошкільної освіти шляхом капітального ремонту будівлі ДНЗ в смт. Зноб-Новгородське.

Завдання проекту – провести капітальний ремонт дитячого садку з заміною труб та підлоги.

Очікувані кількісні та якісні результати від реалізації проекту.

По-перше, відновиться та покращиться комунальне майно селищної ради.

По-друге, покращаться умови для фізичного та духовного зросту дітей, умови їх виховання.

По-третє, збільшиться термін користування поліпропіленовими водопровідними  та трубами ПВХ каналізаційними, що дасть надасть фінансову та трудову економію.

В-четверте, виросте ефективність енергозатрат.

Ремонт дитячого садку позитивно вплине на кожного мешканця громади