A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зноб-Новгородська громада
Сумська область, Шосткинський район

Рішення №1131 «Про бюджет Зноб-Новгородської селищної територіальної громади на 2022 рік 18503000000 (код бюджету)»

Кількість переглядів: 24
Скликання: Восьме скликання
Сесія: Одинадцята сесія
Тип документу: Рішення
Дата: 23.12.2021
Номер документу: 1131
Назва документу: Про бюджет Зноб-Новгородської селищної територіальної громади на 2022 рік 18503000000 (код бюджету)
Прикріплені файли:
  1. Рішення 1131 про МБ 2022 (0.07 МБ)
  2. Пояснювальна записка проект бюджету 2022 (0.15 МБ)
  3. додаток 1 (0.02 МБ)
  4. додаток 2 (0.01 МБ)
  5. додаток 3 (0.02 МБ)
  6. додаток 5 (0.85 МБ)
  7. додаток 6 (0.02 МБ)
  8. додаток 8 (0.01 МБ)
  9. додаток 7 (0.06 МБ)

Керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Зноб-Новгородська селищна рада вирішила:

Визначити на 2022 рік:
доходи бюджету селищної територіальної громади у сумі 50 754 932 гривні, у тому числі доходи загального фонду бюджету селищної територіальної громади – 50 170 932 гривні та доходи спеціального фонду бюджету селищної територіальної громади – 584 000 гривень згідно з додатком 1 до цього рішення;
видатки бюджету селищної територіальної громади у сумі 50 754 932 гривні, у тому числі видатки загального фонду бюджету селищної територіальної громади – 49 970 932 гривні та видатки спеціального фонду бюджету селищної територіальної громади – 784 000 гривень;
профіцит за загальним фондом бюджету селищної територіальної громади у сумі 200 000 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;
дефіцит за спеціальним фондом бюджету селищної територіальної громади у сумі 200 000 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;
оборотний залишок бюджетних коштів бюджету селищної територіальної громади у розмірі 10 000 гривень, що становить 0,002 відсотка видатків загального фонду бюджету селищної територіальної громади, визначених цим пунктом;
резервний фонд бюджету селищної територіальної громади у розмірі    143 934 гривні, що становить 0,29 відсотка видатків загального фонду бюджету селищної територіальної громади, визначених цим пунктом.
2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів бюджету селищної територіальної громади на 2022 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком 3 до цього рішення. Додаток 4 відсутній у зв язку з відсутністю показників.
3. Затвердити на 2022 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 5 до цього рішення.
4. Затвердити на 2022 рік обсяги капітальних вкладень у розрізі інвестиційних проектів згідно з додатком 6 до цього рішення.
5. Затвердити розподіл витрат бюджету селищної територіальної громади на реалізацію місцевих/регіональних програм у сумі 6 467 854 гривні згідно з додатком 7 до цього рішення.
6. Установити, що у загальному фонді бюджету селищної територіальної громади на 2022 рік:
1) до доходів загального фонду бюджету селищної територіальної громади належать доходи, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України, та трансферти, визначені статтями 97 та 101 Бюджетного кодексу України, а також такі надходження відповідно до Закону України  «Про Державний бюджет України на 2022 рік»:
Базова дотація ;
Освітня субвенція;
2) джерелами формування у частині фінансування є надходження, визначені пунктом 4 частини 1 статті 15 Бюджетного кодексу України;
7. Установити, що джерелами формування спеціального фонду бюджету селищної територіальної громади на 2022 рік:
1) у частині доходів є надходження, визначені статтями 69.1 та 71 Бюджетного кодексу України.
2) у частині фінансування є надходження, визначені пунктом 10 
частини 1 статті 71 Бюджетного кодексу України;
3) у частині кредитування є надходження, визначені пунктом 11 частини першої статті 69.1 та пунктом 8частини першої статті 71 Бюджетного кодексу України.
8. Установити, що у 2022 році кошти, отримані до спеціального фонду бюджету селищної територіальної громади згідно з відповідними пунктами частини 1 статті 71 Бюджетного кодексу України, спрямовуються на реалізацію заходів, визначених частиною 2 статті 71 Бюджетного кодексу України. 
9. Визначити на 2022 рік, відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України, захищеними видатками бюджету селищної територіальної громади видатки загального фонду на:
оплату праці працівників бюджетних установ;
нарахування на заробітну плату;
придбання медикаментів та перев язувальних матеріалів;
забезпечення продуктами харчування;
оплата комунальних послуг та енергоносіїв;
поточні трансферти населенню;
поточні трансферти місцевим бюджетам;
10. Відповідно до частини 8 статті 16 Бюджетного кодексу України надати право відділу фінансів, економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Зноб-Новгородської селищної ради здійснювати в межах поточного бюджетного періоду на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів бюджету селищної територіальної громади на депозитах або шляхом придбання цінних паперів, емітованих Автономною Республікою Крим, відповідною місцевою радою, з подальшим поверненням таких коштів до кінця поточного бюджетного періоду, а також шляхом придбання державних цінних паперів.
11. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право відділу фінансів, економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Зноб-Новгородської селищної ради отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів бюджету селищної територіальної громади, пов язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
12. Головними розпорядникам коштів бюджету селищної територіальної громади, на виконання норм Бюджетного кодексу України, забезпечити:
1) затвердження паспортів бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цим рішенням;
2) здійснення управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;
3) забезпечення доступності інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:
здійснення публічного представлення та публікації інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2023 року;
оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;
4) взяття бюджетних зобов язань, довгострокових зобов язань за енергосервісом та здійснення витрат бюджету;
5) забезпечення у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів, обґрунтованих лімітів споживання тощо.
13. Надати право виконавчому комітету селищної ради в період між сесіями у межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника бюджетних коштів здійснювати перерозподіл видатків бюджету селищної територіальної громади і надання кредитів з бюджету за програмною класифікацією видатків та кредитування, включаючи субвенції, які передаються з бюджету та надходять до бюджету селищної територіальної громади, а також збільшувати видатки розвитку за рахунок зменшення інших видатків за рішенням виконавчого комітету селищної ради, погодженим з постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку з наступним затвердженням сесією.
14. З 1 січня 2022 року здійснювати з бюджету селищної територіальної громади видатків на забезпечення діяльності бюджетних установ, закладів, визначених у додатку 8 до цього рішення, відповідно до розмежування видатків між бюджетами, визначеного Бюджетним кодексом України.
15. Рішення набирає чинності з 01 січня 2022 року .
16.Додатки 1,2,3,5,6,7,8 до цього рішення є його невід'ємною частиною.
17.Опублікувати дане рішення у визначеному законодавством порядку в засобах масової інформації (газета «Знамя труда») та розмістити на офіційному сайті селищної ради (zn-otg.gov.ua) відповідно до частини четвертої статті 28 Бюджетного кодексу України.
18. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку селищної ради.


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь