A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Зноб-Новгородська громада
Сумська область, Середино-Будський район

Рішення №632 «Про місцевий бюджет Зноб-Новгородської селищної ради на 2019 рік»

Кількість переглядів: 172
Скликання: сьоме скликання
Сесія: Двадцять сьома сесія
Тип документу: Рішення
Дата: 17.12.2018
Номер документу: 632
Назва документу: Про місцевий бюджет Зноб-Новгородської селищної ради на 2019 рік
Прикріплені файли:
  1. Файл 1 (0.02 МБ)
  2. Файл 2 (0.12 МБ)
  3. Файл 3 (0.14 МБ)

Керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування», Зноб-Новгородська селищна рада

 ВИРІШИЛА:                                                                                                                   

Визначити на 2019 рік:
доходи місцевого бюджету у сумі 36503722 гривень, у тому числі доходи загального фонду місцевого бюджету – 35982542 гривень та доходи спеціального фонду місцевого бюджету – 521180 гривень згідно з додатком 1 до цього рішення;
видатки місцевого бюджету у сумі 36503722 гривень, у тому числі видатки загального фонду місцевого бюджету – 35149919 гривень та видатки спеціального фонду місцевого бюджету – 1353803 гривень;
профіцит за загальним фондом місцевого бюджету у сумі 825820 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;
дефіцит за спеціальним фондом місцевого бюджету у сумі 825820 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;
оборотний залишок бюджетних коштів місцевого бюджету у розмірі 1000 гривень, що становить 0,003 відсотків видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом;
резервний фонд місцевого бюджету у розмірі 50000 гривень, що становить 0,14 відсотків видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом.
2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів місцевого бюджету на 2019 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком 3 до цього рішення.
3. Затвердити на 2019 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 4 до цього рішення.
4. Затвердити на 2019 рік розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів на будівництво, реконструкцію і реставрацію об єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об єктами згідно з додатком 5 до цього рішення.
5. Затвердити розподіл витрат місцевого бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у сумі 2915530 гривень згідно з додатком 6 до цього рішення.
6. Установити, що у загальному фонді місцевого бюджету на 2019 рік:
1) до доходів загального фонду місцевих бюджетів належать доходи, визначені статтями 64 Бюджетного кодексу України, та трансферти, визначені статтями 97, 103.2, 103.4 та 103.6 Бюджетного кодексу України (крім субвенцій, визначених статтею 691 та частиною першою статті 71 Бюджетного кодексу України), а також такі надходження відповідно до Закону України  «Про Державний бюджет України 2019 рік»:
Базова дотація ;
Дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету ;
Освітня субвенція;
Медична субвенція
2) джерелами формування у частині фінансування є надходження, визначені пунктом 4 частини 1 статті 15 Бюджетного кодексу України;
7. Установити, що джерелами формування спеціального фонду місцевого бюджету на 2019 рік:
1) у частині доходів є надходження, визначені статтями 69.1 та 71 Бюджетного кодексу України.
2) у частині фінансування є надходження, визначені пунктом 10 
частини 1 статті 71 Бюджетного кодексу України;
3) у частині кредитування є надходження, визначені пунктом 11 частини першої статті 69.1 та пунктом 8частини першої статті 71 Бюджетного кодексу України.
8. Установити, що у 2019 році кошти, отримані до спеціального фонду місцевого бюджету згідно з відповідними пунктами частини 1 
статті 71 Бюджетного кодексу України, спрямовуються на реалізацію заходів, визначених частиною 2 статті 71 Бюджетного кодексу України. 
9. Визначити на 31 грудня 2018 року граничний обсяг місцевого боргу у сумі 0 гривень та граничний обсяг гарантованого місцевого боргу у сумі 0 гривень.
10. Визначити на 2019 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками місцевого бюджету видатки загального фонду на:
оплату праці працівників бюджетних установ (КЕКВ 2110);
нарахування на заробітну плату (КЕКВ 2120);
медикаменти та перев язувальні матеріали (КЕКВ 2220);
забезпечення продуктами харчування (КЕКВ 2230);
оплата комунальних послуг та енергоносіїв (КЕКВ 2270);
поточні трансферти населенню (КЕКВ 2730);
поточні трансферти іншим бюджетам (КЕКВ 2620).
11. Відповідно до частини 8 статті 16 Бюджетного кодексу України надати право відділу фінансів, економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Зноб-Новгородської селищної ради здійснювати в межах поточного бюджетного періоду на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на депозитах або шляхом придбання цінних паперів, емітованих Автономною Республікою Крим, відповідною міською радою, з подальшим поверненням таких коштів до кінця поточного бюджетного періоду, а також шляхом придбання державних цінних паперів відповідно до 
статті 16 Бюджетного кодексу України.
12. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право відділу фінансів, економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Зноб-Новгородської селищної ради отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів місцевого бюджету, пов язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, відповідно до статей 43, 73 Бюджетного кодексу України.
13. Головними розпорядникам коштів місцевого бюджету, на виконання норм Бюджетного кодексу України, забезпечити:
1) затвердження паспортів бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цим рішенням;
2) здійснення управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;
3) забезпечення доступності інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:
здійснення публічного представлення та публікації інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2019 року;
оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;
4) взяття бюджетних зобов язань, довгострокових зобов язань за енергосервісом та здійснення витрат бюджету;
5) забезпечення у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання тощо.
14. Надати право виконавчому комітету селищної ради в період між сесіями у межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника бюджетних коштів здійснювати перерозподіл видатків селищного бюджету і надання кредитів з бюджету за програмною класифікацією видатків та кредитування, включаючи субвенції, які передаються з селищного бюджету, а також збільшувати видатки розвитку за рахунок зменшення інших видатків за рішенням виконавчого комітету селищної ради, погодженим з постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку з наступним затвердженням сесією.
15. Рішення набирає чинності з 01 січня 2019 року .
16. Додатки 1,2,3,4,5,6 до цього рішення є його невід'ємною частиною.
17. Оприлюднити дане рішення в десятиденний строк з дня його прийняття відповідно до частини четвертої статті 28 Бюджетного кодексу України.
18. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку селищної ради.
19. У 2019 році на всіх етапах бюджетного процесу застосовувати програмно-цільовий метод.


« повернутися до всіх документів

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь