Вітаємо з Днем народження діловода с. Очкине, депутата Зноб-Новгородської селищної ради - Биховця Петра Миколайовича

Дата: 03.07.2018 08:04

Колектив Зноб-Новгородської селищної ради щиро вітає зі славним ювілеєм – 60-річчям із дня народження діловода с. Очкине, депутата селищної ради - Биховця Петра Миколайовича.

Нехай життя завжди буде світлим і радісним, як цей святковий день, а щиросердечні привітання від рідних, друзів та колег додадуть життєвої наснаги у скарбничку вашої щирої та доброї душі. Людська шана хай буде подякою вам за плідну працю, за мудрість, за вміння творити і дарувати людям добро. Від усього серця бажаємо вам, Петро Миколайовичу, міцного здоров’я, оптимізму, родинного благополуччя, Божої благодаті на многії і благії літа!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)