Вітаємо з Днем бухгалтера!

Дата: 16.07.2018 09:06

Бухгалтери — люди скрупульозні, бухгалтери — люди творчі: з ніжними душами,закохані в мистецтво, пісню, поезію, і... в досконалу магію цифр. Професія бухгалтера є найбільш вимогливою на сьогоднішній день у сфері фінансів та економіки. Навіть у найменшій компанії, посада бухгалтера є обов'язковою, оскільки фахівець проводить касові операції, розраховує заробітну плату співробітників, податкові відрахування, собівартість продукції та оклади.

Бухгалтер — це завжди кваліфікований фахівець, який досконало знає та орієнтується в законодавстві, а також майстерно володіє знаннями в сфері бухгалтерського обліку та користується заслуженою повагою в компанії. Виконана робота відповідно винагороджується заробітною платою та нарахованими бонусами. Винагорода стає більшою, коли ви отримаєте підвищення.

Офіційне професійне свято наших бухгалтерів - День бухгалтера, має щорічний характер і відзначається в Україні на підставі датованного 18-го червня 2004 року Указа Президента України за номером 662/2004. Дата свята була встановлена - 16-го липня, тому що саме в цей день в суверенній Україні, в 1999-му році прийняли довгоочікуваний Закон України, де були закріплені основні положення «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».

Говорячи по суті, професія бухгалтера шанована в багатьох країнах. Про престиж цієї професії свідчить також і наявність Міжнародного дня бухгалтера, який відзначається 10-го листопада. На ряду з цим існує навіть регіональні святкові Дні бухгалтера, які встановлюються державними установами в деяких областях на місцевому рівні. Все це зовсім не ажіотаж, що виник на хвилі сучасного розвитку та економічного прогресу, адже основні управлінські завдання бухгалтерського обліку - це збір і обробка достовірної і максимально повної інформації про діяльність опікуваного господарюючого суб’єкта, що в свою чергу переслідує не тільки ведення правильної податкової звітності та фінансового контролю, а й життєво необхідно для прийняття рішень, заснованих на економічному аналізі цих даних. На скільки ці рішення будуть вірними, на стільки господарюючий суб’єкт буде почувати себе впевнено і спокійно не тільки сьогодні, а й в найближчій перспективі, на стільки його діяльність буде успішною і приносити користь, йому, його співробітникам і його клієнтам і не тільки з простої фінансової точки зору, але і з соціальної. Ключовою ланкою всього цього є наш невтомний бухгалтер, в День якого ми обов’язково поспішимо висловити йому свою глибоку вдячність.

Шановні бухгалтери!

Прийміть в цей чудовий літній день теплі вітання з вашим професійним святом

– Днем бухгалтера. Хай він для вас, як і інші дні, буде наповнений гідним

визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу, хай кожному

бухгалтеру в цей день люди висловлюють  подяку і шану за скромну,

але вкрай необхідну клопітку працю, яка визначається ще й найвищими

моральними критеріями: порядністю, чесністю, принциповістю, законністю.

Бо була і є основою і підґрунтям фінансового благополуччя трудового

колективу, а отже і кожного з його членів

З повагою, виконавчий комітет Зноб-Новгородської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)