Вітаємо з Днем народження в.о. старости Нововасилівського старостинського округу - Сергія Дорошенка!

Дата: 06.08.2018 08:00

Колектив селищної ради щиро вітає з Днем народження  Сергія Дорошенка - в.о. старости Нововасилівського старостинського округу Зноб-Новгородської селищної ради!

Шановний Сергію Федоровичу!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Хай і надалі буде плідною Ваша праця.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)