Вітаємо з 27 - ю річницею незалежності України!

Дата: 24.08.2018 08:37

Для багатьох українців День незалежності — довгоочікуване свято, яке кожен свідомий громадянин чекає з нетерпінням, адже цього дня згадуються щемливі моменти нелегкої української історії, зображені у відео "Україна. Народжені вільними", відчувається гордість за українське походження. Також, зазвичай, українцям дарують офиційні вихідні дні на честь святкування Дня незалежності, що спонукає ще більше любити це свято. Крім того, це ще одна чудова можливість одягти вишиванку, взяти участь у параді вишиванок або провести час у колі друзів за смачними стравами української націанальної кухні. В будь-якому разі День незалежності — свято, яким українці пишаються та вітають один одного.

Щиросердно вітаємо вас із найбільшим національним святом українського народу — Днем незалежності України! У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу. Нехай потужне джерело вашого таланту і натхнення, незламного оптимізму та творча будівнича енергія будуть прикладом служіння Україні, примножують її славу, наповнюють її криницю добробуту процвітанням та благополуччям. Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)