ЗІ СВЯТОМ МИХАЙЛОВОГО ЧУДА!

Дата: 19.09.2018 08:26

Михайлове чудо 2018: що категорично не можна робити в свято

19 вересня православні віруючі відзначають велике свято - Михайлове чудо. У цей день люди згадують диво архангела Михайла в Хонех. Михайло - головний архангел. Він вважається захисником всіх людей від зримих і незримих негараздів.

Історія свята сягає в саму старовину. За легендою, християнину Архипові наснилося, що його німа дочка знайде зір, якщо поп'є води з джерела, що протікає неподалік. Так і сталося. Тоді чоловік вирішив побудувати в тому місці храм.

До святого джерела сходилися люди з усієї округи, щоб позбутися від своїх недуг. Навіть невіруючі після побаченого знаходили віру в Бога і Христа. Але це не сподобалося язичникам, і вони вирішили зруйнувати храм.

Щоб знищити будівлю вони задумали з'єднати дві протікаючі річки в одну і затопити цю місцевість. Тоді Архип став молиться Архангелу Михаїлу, щоб той врятував церкву від невіруючих.

Святий почув молитви праведника і з'явився на землю. Він вдарив по горі своїм мечем, зробив в ній отвір і велів воді нестися на язичників. Це місце отримало назву Зони, що означає "отвір".

Що категорично не можна робити:

У цей день категорично забороняється працювати. За легендою, того, хто в цей день буде працювати, чекають великі неприємності.

19 вересня не слід сваритися і лаятися. Вважається, що вся негативна енергія в цей день повертається своєму власникові втричі.

На Михайлове чудо не можна викидати залишки їжі. Краще віддати їх бездомним тваринам або людям.

Зі святом!

Згадуємо ми сьогодні
Архангела Михайла,
Нехай він віру зміцнить,