Вітаємо з Днем народження депутата Зноб-Новгородської селищної ради Андрія Татарінова!

Дата: 10.10.2018 09:02

Колектив селищної ради щиро вітає з Днем народження  Андрія Татарінова - депутата Зноб-Новгородської селищної ради!

Шановний Андрію Володимировичу!

Прийміть щирі привітання з нагоди Дня Народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі. Зичимо Вам творчої наснаги та успіхів у Вашій професійній діяльності. Нехай у справах, які Ви започаткували на благо  громади, будуть супутниками енергійність, цілеспрямованість, справедливість та бажання допомогти ближньому. Нехай Вас ніколи не покидають оптимізм, удача, стійкість духу, а професійний досвід буде надійним поводирем в нелегкому повсякденному житті. Нехай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!