ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ КНП «ЗНОБ-НОВГОРОДСЬКА АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ – СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ» АЛІНУ ПОЛОВИНКІНУ!

Дата: 19.10.2018 08:37

Колектив селищної ради щиро вітає з Днем народження  Аліну Половинкіну - головного лікаря КНП «Зноб-Новгородська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини»

Шановна Аліно Вікторівно!

Щиро вітаюємо Вас з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.