ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ СПЕЦІАЛІСТА ВІДДІЛУ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗНОБ-НОВГОРОДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДМИТРА ГНИДЕНКО!

Дата: 24.10.2018 08:36

Колектив селищної ради щиро вітає з Днем народження  Дмитра Гниденко - спеціаліста  відділу освіти, молоді та спорту Зноб-Новгородської селищної ради!

Шановний Дмитре Миколайовичу!

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, натхнення і невичерпної енергії, довголіття, благополуччя і радості. Нехай кожен новий день Вашого життя приносить Вам лише добро, доля буде щедрою на успіх, а тепло та підтримка близьких зігрівають Вашу душу! Нехай завжди й у всьому Вас супроводжують удача, супутниками життя будуть непохитна воля та оптимізм.