З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

Дата: 07.12.2018 09:31

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, шановні депутати!

Прийміть найкращі  привітання з нагоди державного свята –  Дня місцевого самоврядування!

Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю. То ж нехай День місцевого самоврядування об'єднає нас у спільному прагненні зробити наші села і селище, як і всю Україну щасливими і багатими!

Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадянська позиція є гідним внеском у розбудову регіону і держави.

Від щирого серця бажаємо вcім здоров`я, достатку і добробуту, миру і злагоди, витримки і віри.

Нехай усі життєві негаразди обходять стороною, щира людська вдячність та повага будуть нагородою за вашу нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних турбот!

З повагою, виконавчий комітет Зноб-Новгородської селищної ради