З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!

Дата: 19.12.2018 09:11

Чарівний і довгоочікуваний день - день Святого Миколая. У цей день Миколай Чудотворець

ближче до нас як ніколи! В цей день він почує і зрозуміє всі наші прохання і бажання ...

Найдобріша риса, яку ми всі зберегли з дитинства – це бажання вірити в дива та творити їх своїми руками. І саме в цей чарівний передноворічний час всі мрії й бажання, навіть найфантастичніші, неодмінно здійснюються, і кожна краплинка добра, послана від серця до серця, повертається сторицею!

Від усієї душі прийміть найщиріші вітання з Днем Святого Миколая Чудотворця! Насправді 19 грудня – найсвітліше і найрадісніше українське свято. Цього дня наші оселі сповнені світлом, теплом і добрими сподіваннями. Особливі надії на Миколая покладають наші діти, бо щиро вірять, що добрий і всесильний покровитель допоможе здійснити все задумане.

Усім міцного здоров’я, миру та радості.

З повагою,

Селищний голова        П. Гончаров