З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Дата: 29.12.2018 09:25

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

За кілька днів один рух стрілки годинника в 24 години 31 грудня перенесе нас з одного року в наступний 2019 рік.
 Рік, що завершується, збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав нам можливість не лише вистояти, а й створити всі умови для подальшого розвитку.
Новий рік —це яскраве , красиве, урочисте і веселе свято із зеленою ялинкою з різнокольоровими прикрасами, із щасливими дитячими обличчями, надіями і радістю кожної родини. Хай надія і віра в себе і свої сили надихає вас на здійснення найзаповітніших Ваших мрій.
І хай збудеться все задумане, а 2019 рік стане таким, яким ми хочемо його бачити. Зустрічаючи Новий рік, побажаємо один одному Любові та Віри. Віри в себе і в процвітання нашої країни. Подаруємо найдорожче, найцінніше любов і тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким, аби у Новому році щасливих людей стало більше.
Хочу побажати всім Вам аби новий рік приніс мир, спокій справедливість та здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні.
Успіхів Вам і удачі, щастя і благополуччя!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою,

Голова            П. ГОНЧАРОВ