ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ МИХАЙЛА АНДРУЩЕНКА!

Дата: 23.01.2019 09:50

Колектив селищної ради щиро вітає з Днем народження  Михайла Андрущенка -  начальника відділу освіти, молоді та спорту Зноб-Новгородської селищної ради!

Шановний Михайле Дмитровичу!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо, щоб Ваш багатий життєвий досвід, енергія та наснага були гарантами нових професійних здобутків! Нехай Вам повсякчас таланить на однодумців, колег, доброзичливих, порядних людей, які привноситимуть у ваше життя яскраві, теплі події, множитимуть успіхи та додаватимуть джерельної наснаги в ім'я творення добробуту освітянської галузі рідного краю та успіхів учнівської молоді нашої громади! Нехай кожен день буде наповнений розумінням близьких та колег, а будні будуть цікавими, різноманітними, не лягаючи важким тягарем на плечі. Зичимо Вам і Вашій родині миру, міцного здоров'я, невичерпної енергії,  окриленого настрою, щастя і добра!