З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ПРАВ ЖІНОК І МИРУ!

Дата: 07.03.2019 08:27

Дорогі, любі жінки!

Прийміть сердечні вітання з прекрасним весняним святом краси і любові – 8 Березня!

Крізь роки і випробування несуть наші жінки доброту, ніжність і милосердя.

Багато з Вас поєднує обов’язки берегинь домашнього вогнища з участю у трудовій, громадській та політичній діяльності. В нинішній непростій ситуації ви показуєте зразки виваженості, терпіння, відповідальності.

Своєю невтомною щоденною турботою про родину, материнським теплом і ласкою, вірністю і добротою, ніжністю й милосердям ви заслужили шану і глибоку повагу! Ми, чоловіки, схиляємось перед головним жіночим талантом – віддавати себе, свої найкращі якості близьким людям. Ви надихаєте нас, допомагаєте ставати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Для цього необхідний особливий жіночий такт, інтуїція, терпіння, витримка, душевні сили – ті дивовижні якості, яких так часто не вистачає нам, чоловікам.

Чарівні жінки! Від усієї чоловічої половини територіальної громади щиро вітаю вас з прекрасним весняним святом – Міжнародним днем прав жінок і миру! Бажаю Вам поваги від колег, добра від людей, радості від дітей, щирого кохання, міцного здоров’я та родинного затишку. Живіть в гармонії та зустрічайте з посмішкою кожен день, адже від Ваших посмішок розквітає все на світі. Нехай Вас оминають розчарування та негаразди, чоловіки вважають за святий обов’язок оберігати Вас від проблем та зайвих клопотів, а рідні оточують шаною та увагою

З глибокою повагою,

Голова                         Петро Гончаров