ВІТАЄМО!!!

Дата: 13.08.2019 09:05

Шановна Марино Андріївно!

Колектив Зноб-Новгородської селищної ради щиро вітаємо Вас, Вашого чоловіка та усю Вашу родину з народженням синочка. Це хвилююча подія для кожної родини.
 Щиро бажаємо новому громадянину нашої громади справжнього богатирського здоров’я! А Вам і Вашим близьким – сил, терпіння і мудрості у вихованні малюка.
Впевнені, що Ви зможете  виховати з сина  справжнього чоловіка, який стане гордістю Вашої родини, радістю та опорою в житті.
Нехай  Господь береже Вашу сім’ю, даруючи Божий захист та благословіння у всіх справах. І завжди у Вашій родині лунає дитячий сміх та панує затишок, радість і любов. А маленький синочок  кожен день  дарує  приємні емоції та посмішки!