Сумська область, Шосткинський район

З Міжнародним днем людей похилого віку!

Дата: 01.10.2019 10:37

1 жовтня в нашій державі та у всьому світі відзначається День людей похилого віку, що засвідчує глибоку повагу і цивілізоване ставлення українського суспільства до найстарших представників громади.

День людей похилого віку – це хороша нагода ще пильніше поглянути на проблеми літніх людей, а також ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці , нашим батькам і матерям, старшим друзям, за чиїми плечима - нелегкі життєві дороги, що щедро посріблили сивиною скроні. Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм – нерозривний місток, який з’єднує покоління.

Від імені Зноб-Новгородської селищної ради висловлюю щиру повагу та глибоку вдячність Вам, шановні наші батьки, за високу громадянську свідомість, розуміння і толерантність, важливий внесок у розбудову нашої держави та громади.

Здоров’я, щастя і добра Вам!

З повагою, голова Зноб-Новгородської селищної ради

Петро Гончаров