Сумська область, Шосткинський район

З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!

Дата: 21.11.2019 10:26

День гідності та Свободи – свято в Україні, що відзначається 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004р.) та Революції гідності (2013р.).

Події що відбувались з нашим суспільством на зламі 2013 - 2014 років та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України та українців. Це надзвичайно важкий період та іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи.

Сьогодні всі кому небайдужа доля рідної України повинні об’єднати свої зусилля на благо країни та побудови європейської незалежної  та заможної держави.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаю  учасників національно – визвольної  боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках  краян, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Слава УКРАЇНІ!    Героям СЛАВА!

З повагою голова Зноб-Новгородської селищної ради

П.Гончаров