Сумська область, Шосткинський район

Звернення голови Зноб-Новгородської селищної ради з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

Дата: 03.12.2019 08:39

Міжнародний день людей з інвалідністю є щорічною подією. Історія його виникнення починалася у 80-х роках минулого сторіччя, коли Організація Об’єднаних Націй оголосила 1983-1992 роки десятиліттям інвалідів. У цей період проводилися роботи з метою розробки заходів, направлених на поліпшення становища інвалідів і забезпечення їм рівних можливостей для подальшого життя в суспільстві. Створена програма дій була підписана 3 грудня 1992 року. Цей день Генеральна Асамблея проголосила Міжнародним днем інвалідів.

Милосердя, чуйність, співчуття до слабших споконвіку були характерною рисою українського народу. Тому відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Люди з особливими потребами – це не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре.

Цей день нагадує нам, що поруч живуть люди з обмеженими можливостями, які потребують особливої уваги і яким ми повинні допомогти відчути себе рівними серед здорових співгромадян.

Користуючись нагодою хочу подякувати всім, хто опікується людьми з обмеженими можливостями, надає їм щоденну підтримку й допомогу, а саме опікунам, соціальним працівникам, представникам благодійних фондів, громадських і ветеранських організацій та медичних закладів, не байдужих громадян, що є реальним проявом людяності та любові до ближнього.

З повагою голова Зноб-Новгородської

селищної ради П. Гончаров