Вітання голови Зноб-Новгородської селищної ради з Міжнародним Днем волонтера

Дата: 05.12.2019 09:44

Дорогі волонтери та небайдужі люди!

Від щирого серця вітаємо Вас з Міжнародним днем волонтера!

Волонтери – це люди, які безкорисливо простягають руку допомоги ближньому, які піклуючись про щастя іншого, знаходить своє власне. Вони займаються діяльністю на користь суспільства, охоплюючи різні сфери життя, мають активну життєву позицію, зацікавлені у допомозі іншим та бажають змінити все на краще. Це відкриті і добрі люди, для яких доброчинність – невід’ємна частина їх життя.

Сьогодні для нашої країни волонтерство, як ніколи, є важливим, і в останні роки набуло неабиякого розвитку. Велику роботу волонтери проводять по спасінню людського життя, надають посильну допомогу людям, які знаходяться в складних життєвих обставинах, саме їх активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання - це запорука успіху.

Ми висловлюємо слова подяки від імені кожної людини, якій Ви допомогли, за Вашу людяність, безкорисливу працю. Бажаємо всім вам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, миру та благополуччя. Нехай люди віддячують вам лише добром і повагою за добрі вчинки. Адже доки в наших серцях є місце для допомоги, співчуття та доброти, наша країна буде жити й процвітати.

З повагою голова Зноб-Новгородської

селищної ради П.Гончаров