Сумська область, Шосткинський район

Вітання голови Зноб-Новгородської селищної ради з наступаючим НОВИМ РОКОМ!

Дата: 28.12.2019 12:01

Шановні краяни!

Ось і завершується 2019 рік – неоднозначний і складний. Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії.

Та попри всі труднощі ми змогли гідно прожити цей важкий час. Щодня долали сумніви і негаразди, здобували свої маленькі перемоги. Минулий рік збагатив нас чималим досвідом, згуртував і дав поштовх до кращого майбутнього.

Щиросердечно вітаю Вас з наступаючим Новим роком та світлим святом Різдвом Христовим!

Тож нехай у наступному році кожен з нас буде успішним у справах, бо саме ці успіхи формують суспільний оптимізм, додають впевненості у завтрашньому дні. А фортуна нехай супроводжує всі миті Вашого життя і допомагає у здійсненні найнеймовірніших задумів. Не зупиняйтеся на досягнутому, ідіть вперед, адже дорогу долає той, хто йде!

Хай примножиться лік вашим радощам і добрим справам, щедрішають здобутки на життєвих шляхах та нивах.

Хай осяйна Різдвяна Зоря освітить вас добрим здоров’ям, родинним благополуччям, миром і злагодою зігріває ваші серця й оселі, дітей і онуків та об’єднає усіх нас -  і тих, хто зустріне ці свята у дружньому сімейному колі, і тих, хто волею долі знаходитиметься далеко від рідної домівки.

Бажаю, щоб ступивши на поріг вашої оселі, рік новий додав усім віри і життєвих сил.

Нехай свята Нового року та Різдва Христового стануть початком нових здобутків  і  успіхів в ім’я процвітання нашої Зноб-Новгородської громади!

Світлої долі, нових задумів і звершень вам, а негоди нехай залишаться у році, що минає.

Мудрості всім нам, успіху, достатку, добра та взаєморозуміння.

з повагою голова Зноб-Новгородської

селищної ради Петро Гончаров