ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ЛЮДМИЛУ НЕСМАШНУ!

Дата: 11.02.2020 09:28

Колектив Зноб-Новгородської селищної ради щиро вітає з Днем Народження Людмилу Несмашну, заступника директора з культурно-масової роботи

ШАНОВНА ПАНІ ЛЮДМИЛО!

Щиросердно бажаємо щасливих світанків, незабутніх миттєвостей та радісних днів, окутаних ніжним теплом гарячого сонця і насичених веселковими барвами.
Нехай кожен день Вашого буття несе із собою приємний присмак життєвих перемог, незламну віру в підкоренні найбажаніших вершин, втіху від любові та  відданості колег і близьких друзів.
Бажаємо, щоб хвиля успіху та добробуту завжди супроводжувала Вас у реалізації найсміливіших ідей, а доля дарувала великі можливості для досягнення найзаповітніших мрій. Миру, благополуччя і позитиву на щедрій ниві життєвого шляху.