Сумська область, Шосткинський район

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ОЛЬГУ ШАПОВАЛОВУ!

Дата: 13.04.2020 08:22

Колектив Зноб-Новгородської селищної ради щиро вітає з Днем народження Ольгу Шаповалову, начальника ЦНАП.

ШАНОВНА ПАНІ ОЛЬГО!

Бути хорошим начальником дано не кожному, але нашому колективу з Вами дуже пощастило! Це справжній талант - бути таким професіоналом своєї справи. Ми вітаємо Вас з днем народження! Бажаємо завжди залишатися такою уважною, життєрадісною, креативною, цілеспрямованою, яка вміє передбачати всі ситуації на два кроки вперед. Ми бажаємо Вам творчих успіхів та кар’єрного росту, сімейного благополуччя та звичайного людського щастя. Щоб Ваше особисте життя тільки надихало Вас до нових подвигів в роботі, а робота стимулювала до добробуту і комфорту у Вашому будинку!