ЦЕЙ ДЕНЬ В ІСТОРІЇ НАШОЇ УКРАЇНИ

Дата: 26.04.2020 12:53

26 квітня в Україні відзначають 34-річницю аварії на Чорнобильській АЕС. Це день пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії. Це біль для всього світу і тяжка спадщина прийдешнім поколінням багатьох держав.

На жаль, із кожним днем залишається все менше героїв, які могли б із власного досвіду розповісти про подвиг на Чорнобильській АЕС.

Від імені депутатського корпусу, працівників Зноб-Новгородської селищної ради та виконкому  щиросердно дякуємо за подвиг чорнобильцям! Зичимо  вам міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя та довгих років життя! Низько схиляємо голови перед тими, чиє життя обірвав смертоносний атом, хто відлетів у вічність.