Привітання від голови громади

Дата: 21.06.2020 09:23

Шановні медичні працівники нашої громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника!

Зі словами щирої вдячності звертаюся сьогодні до наших дорогих ветеранів медичної служби, які свої знання, досвід, теплоту свого серця віддали зціленню людей. Особливо приємно нині відзначити молодих спеціалістів, які вже здобули заслужену повагу і авторитет. Велика Вам вдячність за людяність, душевність та співпереживання.

На Вас, працівників галузі медичного обслуговування, покладено нелегку і почесну місію: дбати про найдорожче – життя і здоров’я населення. Своєю невтомною працею Ви повсякчас демонструєте нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості, уміння корисною порадою, лагідним словом воскресити віру та надію в людських душах.

Дорогі медичні працівники! Зичу Вам міцного здоров’я,  радості, оптимізму. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю! Щастя Вам і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією! Нехай переможне світло добра і справедливості додасть сил та наснаги для благородних справ в ім’я щасливого майбутнього нашого краю. Низький уклін за Вашу самовіддану працю, за професійність і високу моральність, добро і милосердя. Зі святом Вас!

З повагою, голова громади                  Петро Гончаров