Вітання голови громади з Днем Конституції України

Дата: 28.06.2020 10:55

Шановні жителі Зноб-Новгородської ОТГ! Шановні українці!

Щиро вітаю вас з найважливішим державним святом – з Днем Конституції України!

Конституція України врахувала історичний досвід нашого народу і кращі світові традиції. За роки, що минають  з часу прийняття Верховною Радою України Основного Закону нашої держави, Конституція стала не просто головним правовим документом, а й реальною основою розбудови незалежної демократичної країни, першоосновою формування політичних, економічних та духовних реалій нашого суспільства. У ній відображені демократичні засади організації держави, політичні та економічні свободи українців, висловлюється суверенна воля  громадян.

Головний принцип Конституції – служіння суспільству. Її мета – розбудова правової демократичної держави.

Усі ми прагнемо жити на квітучій рідній землі, де кожен має можливість гідно працювати і відпочивати, в повній мірі застосовувати свої здібності. Усі ми хочемо сповна скористатися наданими Конституцією правами  на освіту, на медичне обслуговування, на пенсійне забезпечення. Але ми повинні пам’ятати, що ніхто, крім нас самих, не зробить нашу ОТГ багатою, Україну могутньою, вільною і незалежною державою. Конституційні норми, якими б вони передовими і демократичними не були, самі по собі не змінять життя на краще. Всім нам потрібні підвищена відповідальність, самовіддана праця та консолідація всіх здорових сил.

Я переконаний, що, спираючись на положення Конституції, виконавча гілка влади, органи місцевого самоврядування громади, працюючи спільно з керівниками підприємств, організацій, установ, гідно витримають будь-які випробування долі, зуміють забезпечити високий рівень життя громадян нашого краю.

Тож нехай у цей урочистий день повсюди міцніє почуття гордості за наш край, за нашу країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі. Хай нинішнє свято наповнить наше життя невичерпною енергією, надасть усім нам наснаги, сил і впевненості у всіх добрих справах на благо всіх мешканців нашої з вами громади.

Міцного вам здоров’я, щастя у плідній праці та духовному зростанні!

Щиро, голова громади Петро ГОНЧАРОВ