Сумська область, Шосткинський район

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ НАТАЛІЮ НАУМЕНКО!

Дата: 13.07.2020 09:13

Колектив Зноб-Новгородської селищної ради щиро вітає з Днем народження Наталію Науменко, прекрасну жінку, що підтримує чистоту і порядок нашої громади.

Шановна пані Наталіє!

Прийміть вітання з нагоди Вашого свята. Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя; щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі; щоб на Вашому життєвому шляху не було ніяких перешкод. Щоб Ваші мрії завжди збувалися, ніхто не перешкоджав досягненню поставленої мети, а поряд завжди були Ваші рідні та справжні друзі. Нехай у всіх планах і починаннях Вас супроводжують успіх і творчі перемоги, робота приносить тільки задоволення й щедрі результати. Божого Вам благословення на повсякчас, на многії і благії літа!