ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ПЕТРА ГОНЧАРОВА, ГОЛОВУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ!!

Дата: 14.07.2020 08:30

Колектив Зноб-Новгородської селищної ради щиро вітає з Днем народження Петра Гончарова, голову селищної ради.

Шановний Петре Васильовичу!

Прийміть найкращі привітання з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, професійних успіхів, життєвої наснаги, витримки, виваженості і відданого служіння на благо жителів Зноб-Новгородської ОТГ, особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі!

Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров'я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.