Сумська область, Шосткинський район

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ОЛЕКСІЯ ХОМИНІЧА!

Дата: 20.07.2020 09:53

Колектив Зноб-Новгородської селищної ради щиро вітає з Днем народження Олексія Хоминіча, спеціаліста економічного відділу.

Шановний пане Олексію!

З Днем народження! Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров'я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги. Зичимо, щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком.