Вітаємо з Днем сил спеціальних операцій ЗСУ

Дата: 29.07.2020 13:14

Сили спеціальних операцій Збройних Сил України виникли у найважчий час для нашої країни як відповідь на безпрецедентний виклик в сучасній історії держави. Цим викликом стала агресія на початку 2014-го року з боку недружнього сусіда і окупація частини Донецької та Луганської областей.

З першого дня заснування Сили спеціальних операцій виконували найскладніші завдання в тилу ворога, і зараз продовжують боронити нашу землю, стоять на сторожі територіальної цілісності України.

Кращі риси козаків – мужність, сміливість, відвага, рішучість – завжди знаходили своє продовження у звитязі бійців спеціального значення, які у такі непрості для країни часі гідно виконують свій військовий обов’язок, захищаючи рідну землю від ворога.

У цей день, в першу чергу, хочеться подякувати вам! Разом з іншими підрозділами Збройних Сил ви робите найважливішу справу – захищаєте Батьківщину від ворога. Україна дякує вам за мужність, героїчне виконання обов’язків, військову звитягу і хоробрість.

Від чистого серця бажаємо козацького здоров’я, витримки, невичерпної енергії та сили духу.