Пам'ять – священна

Дата: 19.08.2020 11:55

У Зноб-Новгородській ОТГ тривають роботи з упорядкування пам’ятників, що увічнюють події воєнних років.
Зокрема, відремонтовано меморіальні комплекси в смт Зноб-Новгородське, в селі Кривоносівка. Також приведені в належний стан братські могили в селах - Українське, Червоне, Кривоносівка, смт Зноб-Новгородське.
Наразі, заплановані реставраційні та ремонтні роботи в селах: Стягайлівка, Білоусівка, Таборище.
Адже пам'ять – священна і ми повинні дякувати всім тим, хто боронив і зараз боронить Батьківщину від страшного ворога, хто відвойовував і відвойовує українські землі, жертвуючи своєю кров'ю і життям заради майбутнього!