Сумська область, Шосткинський район

Привітання від голови Зноб-Новгородської селищної ради з Днем Незалежності України

Дата: 24.08.2020 09:47

ШАНОВНА УКРАЇНО!

Від щирого серця вітаю всіх з головним державним святом – Днем Незалежності України.

У ці дні ми ще глибше розуміємо справжню ціну вистражданої попередніми поколіннями Незалежності, здобутого права бути вільними на своїй землі. На жаль, сьогодні, українці, в котрий раз, змушені боронити власну землю від ворога. Гинуть найкращі діти України. Проте ми відстоїмо нашу свободу.
Українська держава потребує нових спільних зусиль у побудові справжнього демократичного, громадянського суспільства, де найголовнішими цінностями є людина, її права та свободи.

Бажаю, щоб святе утвердження державності наповнювало душі впевненістю і світлими надіями.

Хай здійснюються задуми і сподівання, стиглими хлібами колосяться ниви, радіють життю і сонцю наші діти, а достаток, мир і злагода панують у родинах.

Зі святом Вас, українці!

Слава Україні!