Сумська область, Шосткинський район

Звернення голови Зноб-Новгородської селищної ради з нагоди Дня пам’яті захисників України

Дата: 29.08.2020 09:03

Шановні захисники України! Учасники АТО та ООС, військовослужбовці ЗСУ та добровольці, воїни запасу та ветерани Другої світової війни!

Сьогодні наша країна відзначає День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Бо серцем, душею та розумом відчуваємо, що найдорожчим є Мир, найсвятішою є Перемога над ворогом, а найповажнішим — мужність та героїзм наших воїнів, які пліч-о-пліч відстоюють Батьківщину, віру, культуру та право кожного українця на життя та свободу!
За кожен день, який ми проживаємо на вільній українській землі, було заплачено найдорожчу ціну — життя солдатів-визволителів, гідних синів України!

Ми віддаємо данину пам’яті та поваги тим українцям, які національну самовідданість поставили вище за власне життя. Низький уклін рідним і близьким загиблих героїв. Нема у світі нічого такого, що могло б замінити втрату сина, чоловіка, батька, брата.

Ціною власного життя, герої цієї підступної та жорстокої війни в черговий раз довели усьому світу — Україна єдина і неподільна. І в єдності — наша сила!

Слава полеглим захисникам!

Слава Україні!