ЗІ СВЯТОМ ВИЗВОЛЕННЯ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОГО РАЙОНУ ВІД НІМЕЦЬКО-ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ!

Дата: 05.09.2020 10:36

Шановні жителі Серединобудщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди 77-річниці визволення Середино-Будського району від німецько-фашистських  загарбників.
Ні біль важких втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам'ять про подвиги наших батьків, дідів, прадідів, братів і сестер та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні. Вони – у пам’яті кожної родини, у назвах вулиць і площ, у полум’яних квітах біля меморіалів Слави.
У  цей пам’ятний, світлий, святковий і водночас сумний день ми повинні вкотре усвідомити значення таких слів, як мир, порозуміння і примирення. Нехай єднає нас усіх любов до України, любов до рідного краю, а безсмертний подвиг творців перемоги надихає на добрі справи в ім’я нашої держави.
У цей світлий для нас день бажаємо вам і вашим родинам благополуччя і процвітання, світлих перспектив вам і вашим нащадкам.
Пам’ятайте, на якій героїчній землі ми живемо. Хай сила цієї землі допомагає долати труднощі, яких сьогодні, на жаль, багато у нашій державі. Та наш народ – сильний духом і вірний ідеалам добра і справедливості і це – назавжди
Зі  святом вас!

З повагою, голова селищної ради
Петро Гончаров